louis vuitton canada nike cortez nike air max 2016 polo ralph lauren sale louis vuitton riem nike air max 2016 goedkoop beats by dre kopen nike roshe run timberland schoenen beats by dre goedkoop nike air max goedkoop polo ralph lauren outlet air max goedkoop jordans kopen

   
 

 

 

 

 Yönetim
Paneli

Eposta
Servisi

 

TARİHÇEMİZ

1967 yılında Babamız MUSTAFA ÖNAL tarafından Pamukkale Bakkaliyesi adı altında kurularak, hizmetlerine 1995 yılında SARIOĞLU GIDA adı ile pazarlama ve dağıtım  faaliyetlerine  limited şirketi olarak devam etmeye başlamıştır.  Bu süreç içerisinde şirketimiz; toptan gıda pazarlama ve dağıtım ile birlikte, 1998 yılında bünyesine Pepsi Cola’nın 3 ilçe ile başlayarak sonrasında 8 ilçeye yükselen distribütörlüğüyle birlikte Sarıkız Maden suyu ve Bozdoğan Belediyesi Madran su ve gazoz bayiliklerini de koyarak büyüme ve gelişme alanında büyük bir yol kat etmeyi başarmıştır. 2010 yılı Nisan Ayı itibariyle Pepsi Cola ile yollarını ayırmıştır. Ancak hemen arkasından, 2010 yılı Mayıs ayı itibariyle Aydın iline bağlı Nazilli ilçesinde bir şube açarak ETİ Paz.Tic. Aş.’nin, Nazilli ve bölgesinin distribütörlüğünü alarak, gelişmesini ve büyümesini devam ettirmektedir.

Şirketimiz; gelişen ve değişen pazarda, değişen müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayabilmek için teknoloji ve alt yapısını sürekli olarak geliştirmeyi kendisine prensip edinmiştir. Bunun için de, kaliteli hizmetin, nitelikli eleman gücünden geçtiğinin bilincinde olarak, bünyemizde konusunda eğitimli elemanlar istihdam ederek sistemimizi ve hizmetlerimizdeki kaliteyi geliştirmek için sürekli iyileştirme çalışmalarını yürütmektedir.

    Amacımız; Yıllardan beri taşıdığımız dürüstlük ve sadakat ilkelerinden taviz vermeden müşterilerimize en kaliteli, en güvenilir ürünleri sunabilmek en önemli hedefimizdir.

YÖNETİM KURULU:

  • Yönetim Kurulu Başkanı: Ali Rıza ÖNAL

  • Yönetim Kurulu Üyesi   : Altan ÖNAL

 

 
 

Copyright 2012 Sarıoğlu Gıda ve
Tüketim Maddeleri Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.